Hakkımızda

Cennet gibi bir vaha…

Otel Karia Princess Bodrum şehir merkezine yürüyüş mesafesinde olmasına rağmen akıllıca planlanmış mimarisi ve botanik düzenlemeleri ile misafirlerine sessiz, kaostan uzak, dingin bir atmosfer sunmaktadır. Check-in yapmanızdan itibaren, odanız ve tüm kullanım alanlarında sizi özel hissettiren cennet gibi bir vaha ile tanışmaya hazır olun.

Karia Prensesi'nin anısına…

Otel Karia Princess, adı, dünyanın yedi harikasından biri olarak şerefine bir mozole de yaptırılmış olan Kral Mausolus’un kız kardeşi, dul eşi ve halefi Prenses Karya Artemisia II referans alınarak seçilmiştir.

Karia Princess, 1990 yılında bölgenin ilk 5 yıldızlı otel olarak kapılarını misafirlerine açmıştır. Otelin kurucuları; asıl işleri Türkiye genelinde Mercedes Benz bayiliği olan merhum Dr. İzzet Imre ve Bayan Safiye Imre için Karia Princess, uzun yurtdışı seyahatleri sırasında küçük, zarif Avrupalı aile otellerinden esinlenmiş ve hotel günümüze kadar bu konsepte bağlı kalarak devam etmiştir.

2019 yılında yapılan kapsamlı tadilat sonrası bugün İmre ailesinin yeni nesli tarafından yönetilen Karia Princess, ziyaretçilerine rakipsiz bir misafirperverlik sunmayı ilke edinmiştir. Misafirlerinin ziyaretlerinden unutulmaz anılarla dönmesini hedefleyen Karia Princess kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışıyla kurucularının ruhunu yaşatmaktadır.

Yorumlar

Güzel bir tarihi hotel! Hoş bir havuz ve bahçe! Mükemmel bir restoran ve servis;
ayrıca papağan Sultan’ı da çok sevdik

Mary Hantzou

Güzel bahçesi ve yüzme havuzu ile rahatlamak için çok iyi bir yer. Burak bize çok yardımcı oldu,
çok kibardı ve bize bir tekne turu organize etti. Tekrar gelebilmeyi umuyorum.

Anela Mahinic

Türkiye’nin Ege kıyısındaki en iyi otel olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim - Bodrum’un
sakin bir bölgesinde, rahat ama kaliteli servis.

Sean Gabb

Rezervasyon

Cennet gibi bir tatil için hemen rezervasyon yapabilirsiniz...

Rezervasyon için 00 90 252 316 89 71 ‘yi arayabilir ,
info@thekariahotel.com’a mail atabilir
veya aşağıdaki linkten online rezervasyon yapbilirisiniz.

© 2019 the Karia Otel Tüm Hakları Saklıdır

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.