Hakkımızda

Cennet gibi bir vaha…

Otel Karia Princess Bodrum şehir merkezine yürüyüş mesafesinde olmasına rağmen akıllıca planlanmış mimarisi ve botanik düzenlemeleri ile misafirlerine sessiz, kaostan uzak, dingin bir atmosfer sunmaktadır. Check-in yapmanızdan itibaren, odanız ve tüm kullanım alanlarında sizi özel hissettiren cennet gibi bir vaha ile tanışmaya hazır olun.

Karia prensesin anısına…

Otel Karia Princess, adı, dünyanın yedi harikasından biri olarak şerefine bir mozolede yaptırılmış olan Kral Mausolus’un kız kardeşi, dul eşi ve halefi Karya Artemisia II referans alınarak seçilmiştir.

Karia Princess, 1990 yılında bölgenin ilk 5 yıldızlı otel olarak kapılarını misafirlerine açmıştır. Otelin kurucuları; asıl işleri Türkiye genelinde Mercedes Benz bayiliği olan merhum Dr. İzzet Imre ve Bayan Safiye Imre için Karia Princess, uzun yurtdışı seyahatleri sırasında küçük, zarif Avrupalı aile otellerinden esinlenmiş ve hotel günümüze kadar bu konsepte bağlı kalarak devam etmiştir.

2019 yılında yapılan kapsamlı tadilat sonrası bugün İmre ailesinin yeni nesli tarafından yönetilen Karia Princess, müşterilerine rakipsiz bir misafirperverlik ve misafirlerinin hafızalarında unutulmaz anılar bırakırken yeniden gelmeleri için en iyi hizmeti sunarak kurucuların ruhunu yaşatmaktadır.

Yorumlar

“Beautiful historic hotel! Nice pool and garden!
Excellent restaurant and service and we loved Sultan the parrost.”

Mary Hantzou

“Such a good place to relax, beautiful garden and a swimming pool, good food and
Burak was so helpful. He was so kind and he organized a tour with a boat for us. I hope to come back.”

Anela Mahinic

“Easily the best hotel on the Aegean coast of Turkey -
relaxed but quality service, and in a quiet part of Bodrum.”

Sean Gabb

Rezervasyon

Cennet gibi bir tatil için hemen rezervasyon yapabilirsiniz..

Rezervasyon için +90 252 316 89 17 ‘yi arayabilir ,
info@thekariahotel.com’a mail atabilir
veya aşağıdaki linkten online rezervasyon yapbilirisiniz.

REZERVASYON

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.